دانلود رایگان کتاب الکترونیکی چگونه انگیزه درونی داشته باشیم؟

ممکن است تا به حال احساس بی انگیزگی و ندا شتن حس و حال کار کردن را تجربه کرده باشید. طبیعی است که هر چند وقت یک بار چنین حسی را تجربه کنیم، ولی اگر احساس میکنید که حس بی انگیزگی به روحیه دائمی شما تبدیل شده است، باید هرچه زودتر فکری به حال آن بکنید.

نداشتن انگیزه در انجام فعالیتهای روزانه، نه تنها از روحیه و انرژی ما میکاهد،بلکه به کیفیت انجام کارهایمان نیز آسیب میزند. روشن است که انجام یک کار با بی انگیزگی و به اجبار نمیتواند دستاورد چندانی برای ما داشته با شد و تنها موجب خستگی و فرسودگی جسمی و روانی ما میشود.

در این صورت در یک چرخه منفی کاهش انگیزه گرفتار میشویم. یعنی
چون انگیزه نداریم، یا اقدام به انجام کارنمی کنیم یا اگر اقدام می کنیم، کارایی چندانی نداریم و در نتیجه به دستاورد مورد انتظارمان نمی رسیم و همین موجب تضعیف هرچه بیشتر انگیزه مان می شود.

در مقابل داشتن یک انگیزه قوی برای انجام کارها، موجب افزایش کارایی و همچنین داشتن انرژی و روحیه بالا میشود و میتواند ما را در یک چرخه مثبت افزایش انگیزه قرار دهد. یعنی هرچه انگیزه بیشتری داشته باشیم، اقدام بیشتر و موثرتری میکنیم، در نتیجه به دستاوردهای بیشتری میرسیم و همین کسب نتایج و دستاوردهای عالی، موجب تقویت انگیزه برای پیگیری کار شده و این چرخه همچنان ادامه پیدا میکند.

اگر به دنبال انگیزه ای قوی برای انجام کارهایتان هستید تا مسیر سخت اقدام و عمل را برایتان آسان سازد، اگر دوست دارید بدانید انگیزه چیست، چرا برای انجام برخی کارها انگیزه داریم و برای برخی دیگر انگیزه نداریم، اگر دوست دارید انگیزه و اشتیاق درونی برای انجام کارهای خود داشته باشید، با مطالعه این کتاب میتوانید پاسخ سوالات خود را به دست آورید و بهانه ندا شتن انگیزه را برای همیشه از خودتان بگیرید

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی چگونه انگیزه درونی داشته باشیم؟

برای دانلود کتاب ایمیل خود را وارد نمایید 


Sender.net email marketing